Продукція ТОВ "УПГ-Інвест" — це індичка українського виробництва, що виготовляється в екологічно чистих районах прикарпаття, згідно сертифікатів ISO 9001, ISO 22000 та доставляється у точки продажу відповідно до міжнародних стандартів якості та безпеки.
Про виробництво
Від збалансованості кормової бази напряму залежить якість отриманого м'яса індика. Саме тому наша компанія сама займається виготовленням комбікормів для годування поголів'я птиці.

Ще на етапі відбору постачальників зернових культур ми обираємо тільки найякіснішу натуральну сировину із екологічно чистих регіонів.

Кожна партія зернових в обов'язковому порядку проходить лабораторну перевірку на відповідність хімічного складу та санітарних норм.

Більше
ТОВ "АБО-МІКС" — завод-виробник комбікормів, котрий входить до складу нашої компанії. Його продукція під ТМ "AGRO GOLD MIX" користується значним попитом з боку споживачів на українському ринку та в Європі. Завдяки натуральним інгредієнтам та відсутності хімічних добавок, комбікорми нашого виробництва повністю відповідають вимогам класу ПРЕМІУМ.
Етапи виробництва
Ми те, що ми їмо
Для виготовлення високоякісного м'яса індика велике значення має порода та джерело походження пташенят для висадки.

Основним постачальником для формування поголів'я птиці на протязі всього періоду діяльності нашої компанії являється один із провідних світових інкубаторів індичих яєць — німецьке підприємство Kartzfehn.
Спочатку було яйце
Процес розвитку індиків ТОВ «УПГ-Інвест» проходить під пильним наглядом провідних вітчизняних спеціалістів у сфері птахівництва та ветеринарії.

Для створення оптимальних умов для вирощування ми побудували 52 пташники в екологічно чистих регіонах Буковини та Прикарпаття. Їх загальна площа в 100 000 м² дозволяє отримати вихід продукції в обсязі 15 000 тонн високоякісної індички на рік.
Вирощування індиків
У 2019 році наша компанія завершила будівництво сучасного заводу по переробці м'яса птиці. За допомогою новітнього обладнання та висококваліфікованого персоналу, лінія переробки забезпечує потужність в обсязі 25 000 тонн на рік.
Забій та м'ясопереробка
Задля збільшення товарного асортименту, ми також проводимо розбирання індички на окремі частини. На конвеєрі відділяється філе, грудка, крильця, стегна, гомілки, субпродукти та половинки тушок, які, в свою чергу, розподіляються по декількох напрямках:
Фасування м'яса
Упаковка індички здійснюється відповідно до вимог покупця. На підприємстві присутні конвеєрні лінії фасування, завдяки яким м'ясо захищають герметичною упаковкою. Товар охолоджується та негайно відправляється в магазини партнерів для подальшої реалізації.